Çiljeta mbulohet për Ramazan: Po e gëzoj këtë muaj si një grua myslimane…

Shumë të famshëm shqiptarë kanë uruar sot muajin e shenjtë të Ramazanit.

Loading...

Disa prej tyre agjërojnë e disa jo, sidoqoftë urimet kanë qenë të ngrohta dhe me mesazh të mirë.

Çiljeta uroi ndryshe…

Këngëtarja u mbulua sot dhe bëri një postim në instastory duke thënë se këtë muaj do ta gëzojë si një grua e vërtetë myslimane.

Përveç kësaj, ajo iu uroj të gjithë besimtarëve, agjërim të lehtë.

Më poshtë mund ta shihni postimin e saj të plotë.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *