Demi ia “vë kapakun” me fotot e saj super të nxehta

Demi Rose ka treguar përsëri asetet e saj në bikine derisa ka treguar asetet e saj në një foto pothuajse nudo gjatë një fotosesioni që e ka bërë në Tunezi

Loading...

Ajo është e famshme për asetet e saj dhe këtë ajo e ka bërë edhe në fotosesionin e saj të fundit.

Demi Rose ka treguar format e saj të seksi derisa ka pozuar tepër e nxehtë në bikine me masë të vogël derisa ka pasur momente kur ajo është paraqitur edhe lakuriq duke bërë poza të nxehta para aparatit.

Modelja 24 vjeçare, duket sensacionale derisa ajo mundohet të jep pozat më të mira që fansat të ndahen të kënaqura.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *