Promovon linjë veshjesh, ama është e zhveshur

Emily Ratajkowski ka pozuar e zhveshur për koleksionin e linjës së saj Inamorata…pas suksesit të linjës së saj te të brendshmeve

Loading...

Emily Ratajkowëski ka prezantuar linjën e saj te të brendshmeve, “Inamorata” derisa këtë e ka bë më shumë me anë të llogarisë së saj në Instagram.

Modelja 27 vjeçare ka treguar shumicën e asetëve të saj në fotot e reja, por tani ka vendosur që të zhvishet dhe të pozojë për revistën e “Vogue”.

“Pak më pak se një vit prej që lansuam @inamoratawoman dhe jam e mahnitur për punën me ju”, ka shkruar ajo poshtë një foto në Instagram. “Duke treguar trupin, që është një kategori shumë më e rëndësishme se disa të brendshme. Shpresoj djema që ta shijoni aq sa e shijoj unë”

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *